Hakkımızda

Bİz kimiz

2003 yılında Kayseri ‘de imalatına başlayan Edaş Yatak köklü bir uyku ürünleri markasıdır. Yatak dünyasında yeniliklere öncülük eden Edaş, kişiye özel uyku ürünleriyle konforu evlerinize taşımaktadır. Yurt içinde 120’nin üzerinde şubemiz de kaliteli uyku ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca 10’un üzerinde birçok ülkeye ihracat yaparak uluslararası pazarda yer alıyoruz. 2019-2020-2121 yılında Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından düzenlenen Avrasya Ödülleri’nde en kaliteli yatak ödülüne 3 yıl art arda layık görülmekten mutluluk duyuyor, başarılarımızı sürdürülebilir ve uzun vadeli kılmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Yeniliklere adapte olan, gelişen, müşteri memnuniyetine odaklanan firmamızın hedefi çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte beklentiler üzerinde kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen Edaş, uyku ürünleri alanlarında verimli ve kârlı hizmet sunmayı hedefleyen bir uyku ürünleri şirketidir. Yatak sektöründe son teknolojiyi takip ederek, en son yenilikleri ve modern dokunuşları ürünlerine yansıtmayı, uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.